Hatay evden eve nakliyat ve taşımacılık

  • https://www.facebook.com/Hatay-Evden-Eve-Nakliyat-862079043949127/
  • https://twitter.com/deha_nakliyat

Hatay Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliyat


Evden eve nakliyat sektörü içerisine 2001 tarihinde adım atan bir firma olarak kurulduğumuz günden bugüne her daim profesyonel hizmet sunma anlayışı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Taşımacılıkişlemlerindeki sağlam alt yapımız sayesinde ülkemizin her bölgesine kusursuz ve tam zamanlı hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin talep etmiş oldukları hizmet şartlarının tamamında başarılı bir şekildeevden eve nakliyat hizmeti sunmayı başarmış bir nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetine önem vermekte olup, bunu da çalışmalarımıza yansıtmışızdır.


Hatay Evden Eve Nakliyat


Hatay evden eve nakliyat firması olarak Akdeniz bölgesinin incisi güzel Hatay ilinde hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Sınır kapısındaki gözdemiz olan Hatay nakliyat kültürünü genişletmek için şimdi tüm Türkiye’ye bir kapı açmıştır. Coğrafi konum olarak da denize yakınlığı ile bilinen Hatay deniz nakliyatında da önemli bir konuma sahiptir. Hatay evden eve nakliyat sektöründe hizmet sunan firmamız her zaman müşterilerine verdiği değeri ve hassasiyeti ticaretine de yansıtmıştır. Sektörde profesyonel ve güler yüzlü personeliyle daima adına yakışır bir şekilde aldığı paranın son kuruşuna kadar hakkını veren firma olarak da dikkatleri üzerimize çekmişizdir. Bir büyük kuruluş olarak her daim müşteri memnuniyetini önemseyen ve bu yönde müşterilerimizin talep ettikleri hizmeti en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Evden eve nakliyat Hatay şirketimiz eşyalarınızı havalı naylon sistemi ile sarıp toz ve hasar olmaması açısından titiz bir ambalajlama yaparak bu konudaki hassasiyetinizi ve güveninizi hiçbir şekilde gölgede bırakmıyoruz. Bölgesinde yılların verdiği tecrübe ve güvenle daima kaliteli referanslar alan bizler, sizlerin verdiği desteklerle her gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Size bir telefon kadar yakın olan firmamızı aradığınızda ilk olarak taşınacağınız yeri, bulunduğunuz adresi ve kaçıncı kattan kata taşınacağınızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Bunun üzerine gelecek ekspertiz personelimiz eşyaların detaylarını taşınma gününden önce taşıyacak personele gerekli bildirimi yapıp size anahtar teslim hizmet sunmanın garantisini verecektir. Hatay evden eve işlemi zahmetli bir iş olmasından ziyade dikkat gerektirir. Burada devreye geniş destek ağına sahip firmamızın tecrübe abidesi çalışanları bu görevi üstlenmektedirler. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi görüp emanetinize gözümüz gibi baktığımızdan hiç şüpheniz olmasın. Eşyalarınızın ayrıca sökülüp takılabilen parçalarını da mobilyacı arkadaşlarımız titizlikle tek bir vidasını kaybetmeden eski evinizden söküp yeni evinizde montajını da aynı personel yapmaktadır.

Hatay evden eveHatay evden eve nakliyat