Hatay evden eve nakliyat ve taşımacılık

  • https://www.facebook.com/Hatay-Evden-Eve-Nakliyat-862079043949127/
  • https://twitter.com/deha_nakliyat

4 Yenimahalle Şehir İçi Nakliyat


Yenimahalle Şehir İçi Nakliyat


Yenimahalle şehir içi nakliyat hizmetine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha fazla olmaktadır. Bunun nedeniyse ülkemizin hızla gelişen ekonomisi ve halkımızın büyük şehirlere duyduğu ilgiden kaynaklanmaktadır. Ankara büyük bir şehir olması, milyonlarca insanı içerisinde barındırması nedeniyle hizmet sektörünün her alanında olduğu gibi Yenimahalle şehir içi nakliyat hizmetine de duyulan ihtiyaç da fazla olmaktadır. Binlerce hatta milyonlarca insanın aynı yaşam alanında hayatlarını sürdürmesi, ev ya da eşya taşıma işlemlerine duyacakları önemin boyutunu göz önüne sermektedir. Yenimahalle şehir içi nakliyat hizmeti ile bulunduğunuz mahalle içerisinde taşınabilir veya bir semtten hatta bir ilçeden diğer bir ilçeye eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Ancak bu hizmeti almak isterken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Örneğin ucuz nakliye Yenimahalle adı altında birçok yerde göreceğiniz reklam yapan kişi veya kuruluşlar bulunmaktadır. Yenimahalle ucuz nakliye hizmeti adı altında sorunlu nakliye süreçleri meydana getirmekte ve siz değerli müşterilerin mağduriyetine sebebiyet vermektedirler. Bu gibi uygulamalar neticesinde, uzun yıllar boyunca çalışıp kazandığınız birikimler ile ömür boyu kullanmak için almış olduğunuz eşyalarınızın bir taşınma işlemi sırasında zarar görmesi hatta kullanılmaz hale gelmesi meydana gelecektir. Taşınma hizmeti günlük, aylık hatta senelik olarak kullanılan bir hizmet olmadığı için müşterilerin deneyimleri ve bu konuda ki bilgileri oldukça azdır. Bu sebeple Yenimahalle ucuz nakliye firmaları her geçen gün daha fazla artmaktadır. Bu artış sonucu üzülen ve mağdur olan müşterilerin sayısı da artış göstermektedir. İyi bir taşınma için kesinlikle Yenimahalle ucuz nakliye firması tercih etmemeniz sizlerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşınmanızı sağlayacaktır. Yenimahalle küçük kamyonet nakliye seçiminizde de firmamızı tercih etmeniz durumunda hem daha az ücret ödeyecek hemde kısa sürede hizmetinizin son bulmasını sağlamış olursunuz.

Yenimahalle şehir içi evden eve nakliyat işlemi iki şekilde gerçekleştirilmektedir. Birincisi 2+1 ve üzeri ev eşyalarının büyük nakliye araçları ile taşınma işlemidir. Genellikle tam sayılabilecek ev eşyalarının nakliye sürecinde büyük kamyonlar tercih edilmektedir. Ev içerisinde bulunan eşyaların tamamını alabilecek şekilde dizayn edilmiş nakliye kasaları sayesinde bir seferde evinizde bulunan eşyaların tamamı araca yüklenerek taşınmaktadır. Bir diğer taşıma yöntemi de Yenimahalle şehir içi küçük nakliyat hizmetidir. Bu hizmetin kullanılması genellikle miktarca az olan eşyaların veya 1+1 tarzındaki eşyaların taşıması için tercih edildiği gibi mesafesi yakın olan veya sokakların dar olması nedeniyle tercih edilmektedir. Yenimahalle şehir içi küçük nakliyat hizmeti hemen, hemen her kesimin ihtiyaç duyacağı bir işlemdir. Sayıca az olan eşyaların bir yerden bir diğer yere götürülmesi için tercih edilme sebebi hızlı, güvenli ve daha uygun fiyata olması nedeniyle kullanılmaktadır. Yenimahalle şehir içi nakliyat işlemlerinizde en önemli konulardan biriside Yenimahalle şehir içi nakliyat ücretleri nasıl belirlenir ve ne gibi konular göz önüne alınarak verilir. Nakliye süreçlerinde nakliyecilerin dikkat ettiği bazı kriterler vardır. Evinizde bulunan eşya yoğunluğu yani eşya durumunuzun kaç artı bir olduğudur. Dairenizin yüksekliği yani bina kat sayısı göz önüne alınarak Yenimahalle şehir içi nakliyat ücretleri verilir. Dairenizin kat sayısına istinaden binanızda yük asansörünün olup olmadığı, kullanılıp kullanılmayacağı da ücret konusunda belirleyici olmaktadır. Bir diğer husus ise Yenimahalle şehir içi nakliyat işleminizin gerçekleştirilecek olduğu mesafe dikkate alınmaktadır. Sizler de takdir edersiniz ki aynı sokak içerisinde taşınacak bir kişinin ödeyeceği ücret ile bir diğer kişinin şehrin bir ucundan diğer bir ucuna taşınma işlemi için ödeyeceği ücret bir olmayacaktır. Tabi birde Yenimahalle şehir içi nakliyat ücreti verilirken sizlerin bu hizmeti talep edeceğiniz Yenimahalle evden eve nakliyat firmaları içerisinde sizlerin ulaşmış olduğunuz firmanın sunacağı hizmet kalitesine göre fiyat belirlemesi olacaktır. Özel sektörün her alanında olduğu gibi, nakliyat sektörü içerisinde de kişi veya kurumlar yapacakları yani sunacakları hizmetin kalitesine göre fiyat biçmektedirler. Ankara ilimizde oldukça fazla Yenimahalle evden eve nakliyat firması bulunmakta ve görev almaktadır. Birbirleri ile anlaşmalı olarak bildiğimiz veya o şekilde kabul edilen firmalar aslında birbirleri ile mutlak bir rekabet içerisindedirler. Yarış halinde olan Yenimahalle şehir içi evden eve nakliyat firmaları rekabet sistemi içerisinde olması nedeniyle birbirleri arasında fiyat kırmaları sonucu kötü ve kalitesiz hizmetler meydana gelmekte olup, buda sorunların yaşanmasına sebebiyet verdiği aşikardır.

Yenimahalle şehir içi nakliyat sürecinde firmaların elinde olmayan nedenlerle sorunlarda meydana gelmektedir. Bu sorun genellikle şehir merkezi veya ilçe merkezlerinde uygulanan trafik saat uygulaması nedeniyle oluşur. Merkezlerde uygulanan trafik saat yasağı sonucu belirlenmiş olan saat dilimleri arasında büyük araçların girmesi engellemektedir. Nakliyat firmaları bu soruna şu şekilde çözüm getirmişlerdir. Büyük araçların giriş yapamadığı trafik saati uygulaması olan yerlere eşya taşıyabilmek için Yenimahalle şehir içi nakliye kamyonet uygulamasını devreye sokmuşlardır. Bu uygulama ile yasaklı bölgelerde bile müşterilerin belirtmiş olduğu her hangi bir saatte taşımacılık yapılmaktadır. Yenimahalle şehir içi nakliye kamyonetler sadece şehir içi işleri için kullanılmamaktadır. Şehirler arası nakliyat işleminde de az sayılan eşyaların taşınması için tercih edilmektedir. Yenimahalle şehir içi parça eşya taşıma hizmeti sağlanırken de bu araçlar kullanılmakta olup, genellikle öğrenci eşyası taşıma ve bekar kesimler tarafından daha yoğun tercih konusu olmaktadır. Yenimahalle şehir içi parça eşya taşıma sağlayan firma sayısı oldukça az denebilecek kadar kısıtlıdır. Eşya azlığı bakımından dolayı tercih edilen bir diğer hizmet biçimi de Yenimahalle küçük nakliye aracı ile olan taşımacılık sistemidir. Bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilere sunduğu kolaylık ve fiyat imkanı yönünden sıkça kullanılmaktadır. Yenimahalle küçük nakliye aracı; kısa süreli taşınma, sadece araç ihtiyacı talebi ve çok sayılmayacak biçimde olan eşyaların taşınması için vaz geçilmez bir hizmet biçimidir.


Yenimahalle Şehir İçi Nakliyat İşleminde Bizler Neler Yapıyoruz?


Yenimahalle şehir içi nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bizlere ulaştığında onlardan öncelikle yapılacak taşınma işlemi hakkında bilgi alıyoruz. Vermiş oldukları bilgileri göz önünde tutarak fiyatlandırma yapıyoruz. Tabi fiyatlandırma yaparken dikkate aldığımız bir takım konular bulunmaktadır. Bu konuları kısaca söyle açıklayabiliriz.

Yenimahalle şehir içi nakliyat işlemlerinizde eşya analiz ve değerlendirme yapabilmek adına müşterilerimizin belirlemiş olduğu saatte adreslerine keşif yapabilmek için ekspertiz personelimizi gönderiyoruz. Ekspertiz çalışanımızın eşya analizi, araç mesafesi belirlemesi, kat sayısını yerinde görmesi, kat sayısına istinaden bina yük asansörünün kullanılıp kullanılmayacağını tespit etmesi, asansörlü nakliyat sisteminin uygunluğu, gideceğiniz adres arası mesafe ve taşınma tarihinizin belirlenmesi konusunda göndeririz. Sizlerle yüz yüze görüşme sağlayan ve yapılacak hizmet hakkında sizlere bilgi sunan ekspertiz personelimizin not almış olduğu bu bilgiler neticesinde net ücretler çıkarmaktayız taşınma işleminiz için. Yenimahalle şehir içi evden eve nakliyat için eşya analizi ve eşya tespitinde kullandığımız bir diğer argüman ise teknolojinin gelişmesi sonucu hayatımıza giren ve benimsenen yazışma ve fotoğraf gönderme programı olan Whatsappdır. Bu program sayesinde evinizde bulunan eşyaların fotoğraflarını kısa sürede çekerek firma çalışanımıza göndermeniz sonucu da Yenimahalle şehir içi nakliyat ücreti almış olursunuz. Bu uygulama son yıllarda müşterilerimizin daha fazla tercih ettiği bir uygulamadır.

Yenimahalle şehir içi nakliyat sürecinizin belirlenmesi ve firmamızca karar kılmanız sonucu sizlerin bizleri belirmiş olduğunuz tarihte son model aracımız ve işinde uzman personelimiz sabah saat 08.00’de adresinizde olarak görevlerini yerine getirmek için çalışmalarına başlayacaklardır. Firmamız bünyesinde görev alan personellerimizin tamamını iş ahlakı olan, seviyeli kişilerden oluşturmakta olup ilk başlayan personeli eğitimden geçirerek görev almalarını sağlıyoruz. Yenimahalle şehir içi nakliyat için evinizde bulunan personellerimiz eşyalarınızın söküm işlerini yapmakta ve profesyonel bir şekilde eşyalarınızı havalı patpat naylonlar ile ambalajlanmasını yapacaklardır. Kırılacak ve giysi toplanması işleminde, firma olarak sıfır koli ve askılı koli kullanmaktayız. Eşya toplama işleminin tamamlanmasının ardından eşyalarınız nakliye aracımıza yüklenerek araç içerisinde güveli bir şekilde yolculuk yapabilmesi için emniyete alınmaktadırlar. Eşya yükleme işleminin sona ermesi ile birlikte ekibimiz sizin onayınız alınarak yeni adresinize doğru yola çıkacaklardır. Bu işlem genellikle müşterilerin araçlarını takip ederek yapılmaktadır. Tabi bu konuda müşterilerin hız bakımından yavaş gitmesi uyarısı yapıldıktan sonra yola çıkılmaktadır. Yeni adresinize sizlere eşlik ederek takip etmek suretiyle gelen personelimiz araç park sitemini yaparak yeni evinize eşyalarınızın taşınmasını sağlayacaklardır. Yenimahalle içi nakliyat işleminizde eşyalarınız büyük bir titizlikle taşınırken mobilyacı personel sökümünü yapmış olduğu mobilya akşamlarınızın montaj işlemini yaparak çalışır vaziyette sizlere teslim edecektir. Ev içerisindeki büyük eşyaların yerleri de yine sizlerin gözetiminde sizlerin belirlediğiniz yerlere konulacaktır. Yenimahalle içi nakliyat firmaları içerisinde kalite ve güven duygusunu müşterilerine hakim kılan tek firmayız. Müşteri memnuniyeti biçim için büyük önem arz etmektedir. Taşınma işleminizin son bulması ile ekibimiz ve aracımız onayınız alınarak adresinizden ayrılacaklardır.


Yenimahalle Şehir İçi Nakliyat İşlemindeki Sunduğumuz Kolaylıklar


Yenimahalle şehir içi nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimize kredi kartı ile ödeme yapabilme imkanı sunuyoruz. Araçlarımızda bulundurduğumuz pos cihazları ile ister tek çekim imkanı ile ödeme yapabilirsiniz, İsterseniz dokuz aya varan taksitlerle ödeme yapabilmektesiniz. Yenimahalle içi nakliye işleminiz için kendi toplamanız gereken eşyalarınız olduğunda sizlere koli ve paketleme yapabileceğiniz malzemeleri taşınma tarihinizden önce sizlere getirmekteyiz. Firmamızı güven içinde tercih edebilir ve taşınmanın zorluklarını bizlere bırakabilirsiniz.

Hatay Evden Eve Nakliyat


Yenimahalle Şehir İçi NakliyatYenimahalle Şehir İçi Nakliyat Firmaları