Hatay evden eve nakliyat ve taşımacılık

  • https://www.facebook.com/Hatay-Evden-Eve-Nakliyat-862079043949127/
  • https://twitter.com/deha_nakliyat

5 İstanbul Asansörlü Nakliyat


İstanbul Asansörlü Nakliyat


İstanbul asansörlü nakliyat hizmetine duyulan ihtiyaç ve artan talep her geçen gün daha fazla olmaktadır. Bunun nedeniyse kolaylık sağlaması, zamandan tasarruf ettirmesi ve en önemlisi de eşyalarınızın en ufak bir hasar görmeden taşınmasıdır. Gün geçmesin ki her yeni bir güne uyandığımız da yeni teknolojik gelişmelerle karşılaşmamak elde değil. Bunlardan biri olan modüler asansör sistemi de nakliyat sektörüne çağ atlatmış bir sistemdir. İnsan gücünün yerini alan bu sistem ile yeni bir de hizmet sektörü meydana gelmiştir. Bu sektör, artık sıklıkla kullanılan ve halkın her kes mi tarafından bilinen asansörlü nakliyat hizmetidir. Hayatımızı kolaylaştıran ve bizlere imkanlar sunan teknolojik gelişmeler gün geçtikçe artmaktadır. Türkiye gibi hızla gelişen ve büyüyen bir ülkenin teknolojiyi yakından takip etmesi sayesinde kısa sürede asansörlü nakliyat araçları her bölgede kısa sürede yaygın bir hale gelmiştir. Bunların başını çeken İstanbul ilimiz bu hizmeti en çok tercih eden ve yaygın bir biçimde kullanan ilimizdir. İstanbul asansörlü nakliyat hizmeti sonucu her yıl binlerce kişi evini taşımakta ve bu işlemden faydalanmaktadır. İnsan gücünden çok makine gücü ile hizmet sunulması hem çalışan personel için hem de eşyalarını taşıtan müşteriler için memnun edici bir boyuttadır. İstanbul ilimiz nüfusu ve yerleşik biçimi bakımından oldukça büyük bir şehirdir. Kalabalık bir nüfusu içerisinde barındıran bu şehrimizde bir günde yüzlerce ev taşıma hizmeti sağlanmaktadır. Ev taşıması için bu hizmeti tercih eden kişilerin % 92 sine yakın oranı da İstanbul asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmaktadırlar.


İstanbul Asansörlü Taşımacılık Sisteminin Tarihçesi


İstanbul merkezde asansörlü taşımacılık sistemi 2000 tarihinde hayatımıza girmiştir. Modüler asansör dediğimiz bu sistem ülkemizde ikinci olarak İstanbul şehrinde talep edilmeye ve kullanılmaya başlanmıştır. O tarihler de sadece birkaç firmanın envanterinde yer alıyorken günümüzde sayısı bilinmeyecek kadar çok firma bu hizmete sahiptir. İstanbul asansörlü nakliyat işlemi sunabilen firma veya kuruluşların en çok artış gösterdiği seneyse 2005 ve 2006 tarihleri arasında olmuştur. Bu tarihler arasında modüler asansör satın alma oranı artmış ve talepler en üst safhaya çıkmıştır. İstanbul asansörlü taşımacılık sistemine duyulan ilgi ve talebin artması modüler asansör alımlarını arttırdığı gibi eskimekte olan asansör sistemlerini yenilemek isteyen firmaların sayesinde yeni bir hizmet biçimi ortaya çıkmıştır. İkinci el araç alım, satım siteleri gibi ikinci el modüler asansör alım, satım siteleri oluşturulmuştur.


İstanbul Bölgemizde Asansörlü Nakliyat Sistemi Nasıl Uygulanmaktadır?


İstanbul asansörlü nakliyat sistemi oldukça başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Eski yerleşim yerlerinin az olması ve yeni yerleşim alanlarının İstanbul ilimize çok olması sayesinde her yere rahatlıkla kurulabilmekte ve işlev görmektedir. Yeni yapılan binaların kapı ve pencerelerinin geniş olması kullanış açısından uygun olmaktadır. Birde asansör sisteminin kurulabilmesi içi otopark veya geniş alanlara sahip olması da önemli konuların başını çekmektedir. Eski yerleşim yerlerinde ise bu sorunlar olması nedeniyle sıkıntılar oluşmakta ve kullanım kısıtlaması meydana gelmektedir.


İstanbul Asansörlü Nakliyat Hizmetinin Riski Var Mıdır?


Her şeyin riski olduğu gibi asansörlü nakliyat hizmetinin de riskleri vardır. Ancak bu sağlamış olduğu kolaylıkların yanında çok değersiz kalır. Bu riskler sadece işi bilmeyen insanların sunduğu hizmetten dolayı meydana gelebilir. Kendini geliştirmiş ve eğitmiş bir modüler asansör operatörü risk meydana getirecek bir olaya mahal kesinlikle vermez. Nedir peki bu riskler nasıl meydana gelir sizlere bunu da kısaca anlatayım. Asansörlü taşımacılık sistemi sırasında oluşabilecek en büyük risk rüzgarlı havalarda yüksek katlara bu hizmetin sağlanmasıdır. Rüzgarlı havalarda yedinci kattan sonrası için hizmet verilmemesi gerekir. Aksi takdirde sorun meydana gelebilir, asansör devrilebilir, can veya mal kayıplarına neden olabilir. Bir diğer risk oluşturacak durum ise teraziye alınmamış şekilde kurulan modüler asansörlerin çalışması sırasında olabilir. Tabi en önemlisiyse asansör sepetine eşya yükleyen veya alan personelin dikkatle çalışması gerekir.


İstanbul Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firmaları


İstanbul evden eve asansörlü nakliyat firmaları sayısı oldukça fazladır. Bu durumun müşterilere oluşturduğu bir avantaj vardır. Buda onların istedikleri hizmeti daha uygun fiyata almalarıdır. İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları her firma açısından farklı faklı belirlenmektedir. Her firma sunduğu hizmetin kalitesine ve profesyonelliğine göre ücret belirlemektedir. İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Bunun nedeniyse İstanbul bölgemizde oldukça fazla bu hizmeti sunan asansörlü nakliyat firmasının olmasıdır.


İstanbul Asansörlü Taşımacılık Sektörüne Firmamızın Katkıları


İstanbul ilinde kurulan ve uzun yıllardır bu sektörde liderliğini sürdüren bir kuruluş olarak, sektörümüz içerisindeki her alanda yeniliklerimiz ve hizmet anlaşımız sayesinde fark yaratmayı başarmışızdır. İstanbul ilini asansörlü taşımacılık sistemi ile buluşturan ilk firmalardan birisiyiz. Her yıl 700 ile 1100 arasında asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bu sonuçta firma kayıtlarımıza göre istatiksel olarak her yıl artmaktadır. İstanbul asansörlü nakliyat hizmetine ihtiyacınız olduğunda bizleri aramanız yeterli olacaktır. Bu sektör içerisinde duyabileceğiniz tüm hizmetleri sizlere kusursuz bir şekilde sunmaktayız. sunabilmekteyiz.


Asansörlü Nakliyat Sistemi Kaçıncı Kata Kadar Ulaşabilir?


Bu sistem İstanbul bölgesinde ilk kullanıldığı senelerde en fazla 12ci kata kadar hizmet sunma kapasitesine sahipti. Ancak yeni girişimciler ve her zaman daha fazlasını isteyen insan doğası gereği sistem geliştirildi ve geliştirilmeye de devam etmektedir. Günümüzde (28 Ekim 2017) 82 metrelik modüler asansörler 27ci katar uzanabilmektedir. Gelecekte İstanbul asansörlü nakliyat sistemi daha gelişmiş hal alacaktır. Çalışmalar bu yönde sürdürülmektedir.

Hatay Asansörlü Nakliyat

İstanbul Asansörlü Nakliyatİstanbul Asansörlü Taşımacılık
İstanbul Asansörlü Taşımacılık Firmalarıİstanbul Asansörlü Nakliyat Firmaları