Hatay evden eve nakliyat ve taşımacılık

  • https://www.facebook.com/Hatay-Evden-Eve-Nakliyat-862079043949127/
  • https://twitter.com/deha_nakliyat

5 Esat Asansörlü Nakliyat


Esat Asansörlü Nakliyat


Esat asansörlü nakliyat hizmetine duyulan ihtiyaç ve artan talep her geçen gün daha fazla olmaktadır. Bunun nedeniyse kolaylık sağlaması, zamandan tasarruf ettirmesi ve en önemlisi de eşyalarınızın en ufak bir hasar görmeden taşınmasıdır. Gün geçmesin ki her yeni bir güne uyandığımız da yeni teknolojik gelişmelerle karşılaşmamak elde değil. Bunlardan biri olan modüler asansör sistemi de nakliyat sektörüne çağ atlatmış bir sistemdir. İnsan gücünün yerini alan bu sistem ile yeni bir de hizmet sektörü meydana gelmiştir. Bu sektör, artık sıklıkla kullanılan ve halkın her kes mi tarafından bilinen asansörlü nakliyat hizmetidir. Hayatımızı kolaylaştıran ve bizlere imkanlar sunan teknolojik gelişmeler gün geçtikçe artmaktadır. Türkiye gibi hızla gelişen ve büyüyen bir ülkenin teknolojiyi yakından takip etmesi sayesinde kısa sürede asansörlü nakliyat araçları her bölgede kısa sürede yaygın bir hale gelmiştir. Bunların başını çeken Esat bölgemiz bu hizmeti en çok tercih eden ve yaygın bir biçimde kullanan ilimizdir. Esat asansörlü nakliyat hizmeti sonucu her yıl binlerce kişi evini taşımakta ve bu işlemden faydalanmaktadır. İnsan gücünden çok makine gücü ile hizmet sunulması hem çalışan personel için hem de eşyalarını taşıtan müşteriler için memnun edici bir boyuttadır. Esat semtimiz nüfusu ve yerleşik biçimi bakımından oldukça büyük bir şehirdir. Kalabalık bir nüfusu içerisinde barındıran bu şehrimizde bir günde yüzlerce ev taşıma hizmeti sağlanmaktadır. Ev taşıması için bu hizmeti tercih eden kişilerin % 70 sine yakın oranı da Esat asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmaktadırlar.


Esat Asansörlü Taşımacılık Sisteminin Tarihçesi


Esat merkezde asansörlü taşımacılık sistemi 2006 tarihinde hayatımıza girmiştir. Modüler asansör dediğimiz bu sistem ülkemizde ikinci olarak Esat sentinde talep edilmeye ve kullanılmaya başlanmıştır. O tarihler de sadece birkaç firmanın envanterinde yer alıyorken günümüzde sayısı bilinmeyecek kadar çok firma bu hizmete sahiptir. Esat asansörlü nakliyat işlemi sunabilen firma veya kuruluşların en çok artış gösterdiği seneyse 2007 ve 2009 tarihleri arasında olmuştur. Bu tarihler arasında modüler asansör satın alma oranı artmış ve talepler en üst safhaya çıkmıştır. Esat asansörlü taşımacılık sistemine duyulan ilgi ve talebin artması modüler asansör alımlarını arttırdığı gibi eskimekte olan asansör sistemlerini yenilemek isteyen firmaların sayesinde yeni bir hizmet biçimi ortaya çıkmıştır. İkinci el araç alım, satım siteleri gibi ikinci el modüler asansör alım, satım siteleri oluşturulmuştur.


Esat Bölgemizde Asansörlü Nakliyat Sistemi Nasıl Uygulanmaktadır?


Esat asansörlü nakliyat sistemi oldukça başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Eski yerleşim yerlerinin az olması ve yeni yerleşim alanlarının Esat bölgesinde çok olması sayesinde her yere rahatlıkla kurulabilmekte ve işlev görmektedir. Yeni yapılan binaların kapı ve pencerelerinin geniş olması kullanış açısından uygun olmaktadır. Birde asansör sisteminin kurulabilmesi içi otopark veya geniş alanlara sahip olması da önemli konuların başını çekmektedir. Eski yerleşim yerlerinde ise bu sorunlar olması nedeniyle sıkıntılar oluşmakta ve kullanım kısıtlaması meydana gelmektedir.


Esat Asansörlü Nakliyat Hizmetinin Riski Var Mıdır?


Her şeyin riski olduğu gibi asansörlü nakliyat hizmetinin de riskleri vardır. Ancak bu sağlamış olduğu kolaylıkların yanında çok değersiz kalır. Bu riskler sadece işi bilmeyen insanların sunduğu hizmetten dolayı meydana gelebilir. Kendini geliştirmiş ve eğitmiş bir modüler asansör operatörü risk meydana getirecek bir olaya mahal kesinlikle vermez. Nedir peki bu riskler nasıl meydana gelir sizlere bunu da kısaca anlatayım. Asansörlü taşımacılık sistemi sırasında oluşabilecek en büyük risk rüzgarlı havalarda yüksek katlara bu hizmetin sağlanmasıdır. Rüzgarlı havalarda yedinci kattan sonrası için hizmet verilmemesi gerekir. Aksi takdirde sorun meydana gelebilir, asansör devrilebilir, can veya mal kayıplarına neden olabilir. Bir diğer risk oluşturacak durum ise teraziye alınmamış şekilde kurulan modüler asansörlerin çalışması sırasında olabilir. Tabi en önemlisiyse asansör sepetine eşya yükleyen veya alan personelin dikkatle çalışması gerekir.


Esat Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firmaları


Esat evden eve asansörlü nakliyat firmaları sayısı oldukça fazladır. Bu durumun müşterilere oluşturduğu bir avantaj vardır. Buda onların istedikleri hizmeti daha uygun fiyata almalarıdır. Esat asansörlü nakliyat fiyatları her firma açısından farklı faklı belirlenmektedir. Her firma sunduğu hizmetin kalitesine ve profesyonelliğine göre ücret belirlemektedir. Esat asansörlü nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Bunun nedeniyse Esat bölgemizde oldukça fazla bu hizmeti sunan asansörlü nakliyat firmasının olmasıdır.


Esat Asansörlü Taşımacılık Sektörüne Firmamızın Katkıları


Esat bölgesinde kurulan ve uzun yıllardır bu sektörde liderliğini sürdüren bir kuruluş olarak, sektörümüz içerisindeki her alanda yeniliklerimiz ve hizmet anlaşımız sayesinde fark yaratmayı başarmışızdır. Esat ilçesini asansörlü taşımacılık sistemi ile buluşturan ilk firmalardan birisiyiz. Her yıl 200 ile 300 arasında asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bu sonuçta firma kayıtlarımıza göre istatiksel olarak her yıl artmaktadır. Esat asansörlü nakliyat hizmetine ihtiyacınız olduğunda bizleri aramanız yeterli olacaktır. Bu sektör içerisinde duyabileceğiniz tüm hizmetleri sizlere kusursuz bir şekilde sunmaktayız. sunabilmekteyiz.


Asansörlü Nakliyat Sistemi Kaçıncı Kata Kadar Ulaşabilir?


Bu sistem Esat bölgesinde ilk kullanıldığı senelerde en fazla 12ci kata kadar hizmet sunma kapasitesine sahipti. Ancak yeni girişimciler ve her zaman daha fazlasını isteyen insan doğası gereği sistem geliştirildi ve geliştirilmeye de devam etmektedir. Günümüzde (29 Ekim 2017) 60 metrelik modüler asansörler 27ci katar uzanabilmektedir. Gelecekte Esat asansörlü nakliyat sistemi daha gelişmiş hal alacaktır. Çalışmalar bu yönde sürdürülmektedir.

Ankara Asansörlü Nakliyat

Esat Asansörlü NakliyatEsat Asansörlü Taşımacılık
Esat Asansörlü Taşımacılık FirmalarıEsat Asansörlü Nakliyat Firmaları