Hatay evden eve nakliyat ve taşımacılık

  • https://www.facebook.com/Hatay-Evden-Eve-Nakliyat-862079043949127/
  • https://twitter.com/deha_nakliyat

1 Kutludüğün Evden Eve Nakliyat


Kutludüğün Evden Eve Nakliyat


Kutludüğün evden eve nakliyat hizmeti günümüzde daha kolay ve işlevsel bir şekilde yapılmaktadır. Teknolojik gelişmelerin nakliye sektörü içerisinde de boy göstermesi ve yerini alması hem firmalara kolaylık sağlamakta hem de eşyaların profesyonel bir şekilde taşınmasını gerçekleştirerek müşterilerin memnun kalmasını sağlamıştır. Bugünle geçmişi kıyasladığımızda aradaki bariz farkı görmek zor olmayacaktır. Kutludüğün evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerin bu hizmeti yerine getirebilecek, hizmet sunacak firmayı bulması kolay bir süreçtir. Ancak hızlı ve iyi bir araştırma yapmadan da bir firma hakkında karar kılmak doğru olmadığı gibi kötü bir taşınma işleminin de zeminini hazırlamış olur. Siz değerli müşterilerimizin üzerlerine düşen en önemli konu işin yürüme aksamında en ufak bir aksaklık olmaması için ince eleyip, sık dokuyup doğru bir firma seçmeniz olacaktır.

Kutludüğün nakliyat sektörü içerisinde ilk kurulan ve kurulduğumuz günden bu güne her daim en doğru ve güvenli hizmet ile müşterileri buluşturan bir kuruluş olarak hizmet sunmaktayız. Büro çalışanlarımız başta olmak üzere firma bünyemizdeki tüm personellerimizi özenle seçmekte ve gerek görüldüğü takdirde eğitime tabi tutarak kusursuz hizmet sunması yönünde eğitim vermekteyiz. Bizlerle çalışmaya karar kıldığınızda bizi aramanız yeterli olacaktır. Ofis ve bürolarımızda görev yapan personelimiz sizlerin taşınma detaylarınızı öğrendikten sonra gerekli tüm aşamaları sizlere anlatmakta ve sizlerin müsait olduğunuz bir anda eşyalarınızın tespiti yapılmak üzere ekspertiz göndermek için sizlerden tarih ve saat belirtmenizi isteyeceklerdir. Kutludüğün nakliyat işleminizin pürüzsüz bir şekilde yerine getirilmesi için ekspertiz ve eşya analizi oldukça önemli ve bir o kadar kıymetlidir. Sizlerin belirlediğiniz tarih ve saatte çalışan personelimiz eşyalarınızı keşif yapmak için tam zamanın da adresiniz de olur ve eşya tespiti, ambalaj malzemesi tercihi, kullanılacak araç boyutunun seçimi, modüler asansör sisteminin uygunluğu ve net fiyat belirtmek üzere tespitlerini yapar ve sizlere bir rapor sunar. Sizlerin onayıyla birlikte taşınma işleminiz için tarih ve saat belirlenerek sözleşme yapılmaktadır. İyi bir taşınmanın sağlanabilmesi için ekspertiz işleminin önemi oldukça büyüktür ve taşınmanın yapıldığı sürede sizlerin sorun yaşamamanızı sağlar hatta ekstra paralar ödemenizi engeller.

Sizin bize bildirmiş olduğunuz taşınma tarihinizde uzman kadromuz ve nakliye aracımız belirtilen saatten önce adresinizde olacaktır. Ekibimiz içerisinde bulunan ekip şefimiz zilinize basarak geldiğini bildirmekte ve sizin müsait olmanız durumunda işlerini yapmak üzere ekip ve ekipmanlarla büyük bir titizlik içerisinde işlerine başlayacaklardır. Evinizde bulunan beyaz eşyalarınızın, kardolabınızın televizyon ünitenizin, genç odası çalışma ve kardolabının varsa çocuk beşiğinin sökümü yapılacaktır. Evinizde sökülmesi gerekli olan tüm mobilya aksamınızın sökümü tarafımızdan yapılmaktadır. Eşyalarınızın toplanması ve paketlenmesi sırasıyla gerçekleşmektedir. Bu nedenle yeni evinizde yerleşim işlemi daha kolaylıkla sağlanmaktadır. Kutludüğün evden eve sürecinizde eşya sökümü ve paketlenme işlemi tamamlandıktan sonra araca taşınma ve araç içerisinde istiflenme işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınız hasar görmeyecek şekilde yolculuk yapabilmesi için araç kaslarına bağlama suretiyle sabitlenmektedir. Bu sayede araç hareket halindeyken bağlanan eşyalar hareket ederek ve sürterek birbirlerine zarar vermesi engellenmiş olur. Ekibimiz sizlerin onayınızı alarak yeni yuvanıza gitmek için yola koyulurlar. Belirtilen zaman diliminde yeni adresinizde olan çalışanlarımız çalışma işlemlerine uygun olacak şekilde araç park işlemini yaparak eşyalarınızın yeni dairenize taşınmasını sağlayacaklardır. Bir yandan eşyalarınız taşınırken bir yandan da eski eviniz de sökümü yapılan mobilyalarınız mobilyacı personelimiz tarafından montaj işlemi yapılmaktadır. Montaj işlemini yapacak personelin kesinlikle profesyonel olması gereklidir. Bu nedenle firma olarak mobilya montaj işlemi yapacak personellerimizi çıraklıktan yetişmiş bireylerden seçmekteyiz. Mobilya kurulum işlemini tamamlayan çalışanımız sizlerin kontrol etmesini isteyecek ve onayınız ile birlikte evinizdeki bulunan eşyalarınızın oda içerisindeki dizayn işlemini yapmak için işine devam edecektir. Eski evinizde düzenli bir şekilde toplanan ve sırasıyla araca yüklenen eşyalarınız aynı şekilde sırası üzerine taşınacağı için her şey yerli yerince bırakılmaktadır. Daha sonradan sizlerin zorluk yaşamaması için sizlerin kontrolünde ve belirttiğiniz yerlere eşyaları koymaktayız.

Kutludüğün nakliyat firmaları arasındaki üstünlüğümüzü bu denli profesyonel hizmet sunmamız sonucu elde etmiş bir kuruluşuz. Eşyalarınızın taşınma işleminin tamamlanmasıyla birlikte, ekibimiz sizlere göndermiş olduğumuz öneri ve tavsiye formunu doldurmanızı isteyerek ücretlerini alıp adresinizden ayrılacaktır. Sizler ve eşyalarınız bizim için değerlidir. Hassasiyetle yaptığımız işimizde hatalara mahal vermemek için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Kutludüğün evden eve nakliyat firmaları arayışınız da en doğru karar firmamız olacağını bilmenizi isteriz. Ekibimiz, araçlarımız, modüler asansör sistemlerimiz ve paketleme malzemelerimiz özel olarak seçilmekte ve evden eve işlemi için özel dizayn edilmektedir. Taşıma işlemlerindeki sizlerin en önem verdiği konulardan biri olan askılı elbise dolap sistemlerine sahip bir firmayız. Araçlarımızda askılı elbise dolap sistemlerimiz mevcut olmakta ve taşınma sırasında dolabınız içerinde bulunan askılı kıyafetlerinizi askılı elbise dolaplarımız içerisine asarak ütüsü bozulmayacak, kirlenmeyecek, toz ve leke olmayacak şekilde taşımaktayız. Yine aynı hassasiyetle yeni evinizde dolabınızın montajı tamamlandıktan sonra askılı şekilde içine yerleştirmesini yapmaktayız.

Kutludüğün evden eve konusunda uzman ve Kutludüğün nakliyat firmaları içerisinde seçkin kimliğe sahip bir kuruluş olarak sizlerin taleplerini en iyi şekilde yerine getirmek için her an hazır beklemekteyiz. Bizleri arayarak taşınma işleminin zorluklarından ve sıkıntılarından kurtulabilirsiniz. Sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Kutludüğün mahallesi nakliyat firması arayışınızda siz değerli müşterilerimizin tercihi yönünde en doğru karar muhakkak ki firmamız olmalıdır. Kalitenin ve güvenin adresi olarak yıllardır hizmet sunma bilinci ile görev yapan bir kuruluşuz. Ankara ilimizin her mahallesinde, her semtinde binlerce müşterimizi güvenilir hizmet ile buluşturduk. Kutludüğün mahallesi nakliyat firmaları içerisinde bilinir kimliğimiz ve profesyonel kadrolarımız ile bu başarımızı bir adım daha ileriye taşımak için gayret ve çabayla çalışmaktayız.


Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat

Kutludüğün evden eve nakliyatKutludüğün evden eve nakliyat