Hatay evden eve nakliyat ve taşımacılık

  • https://www.facebook.com/Hatay-Evden-Eve-Nakliyat-862079043949127/
  • https://twitter.com/deha_nakliyat

7 Kayseri Şehirler Arası Nakliyat


Kayseri Şehirler Arası Nakliyat 


Kayseri şehirler arası nakliyat hizmetini oldukça fazla gerçekleştiren büyük bir şehirdir. Nüfus yoğunluğu ve coğrafi konumu nedeniyle ülkenin her bölgesine bu hizmeti sağlayan kentlerin başını çekmektedir. Bu nedenlerden dolayı da Kayseri ilimizde yüzlerce bu hizmetin gerçekleşmesi için rol alan ve görev yapan Kayseri şehirler arası nakliyat firmaları bulunmaktadır. Ev taşıma işlemlerinin en zor bölümünü oluşturan bu sektör, oldukça zor ve bir o kadarda meşakkatli bir iştir. Taşınma sırasında iyi tecrübeler edinen müşteriler olduğu gibi, maalesef kötü tecrübeler edinen müşterilerde olmaktadır. Bunun nedeniyse Kayseri şehirler arası evden eve nakliyat firmaları tercih ederken, araştırma yapılmadan hizmetin sağlanması için seçim yapılmasıdır. Kötü tercih sonucu oluşan sorunlar karşısında müşteriler mağdur edilmekte ve eşyaları ister, istemez hasar ve zarar görmektedir. Şehirlerarası nakliyat firmaları konusunda iyi bir araştırma ve çevrenizden bu hizmeti daha önce almış kişilerden alacağınız referans sonucu karar vermeniz en doğru ve başarılı sonucun ortaya çıkmasını sağlar.

Kayseri şehirler arası taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterilerinde üzerlerine düşen bir takım konular vardır.
 
Nedir peki bunlar?


1 İyi bir araştırma sonucu şehirler arası nakliyat için doğru firmayı tercih etmeniz en öneli konuların başında gelir.

2 Şehirler arası nakliyat işleminizin yapılacağı günü net olarak belirlemeniz ve firmaya bildirmeniz gerekir. Aksi takdirde firmanın bilgisi olmadan gün değişikliği sonucu sorunlar yaşanabilir.

3 Taşınma tarihinizden önce varsa şayet yapmanız gereken abonelik işlemlerinin kapatılması için randevularınızı almanız doğru olacaktır.

4 Kayseri şehirler arası evden eve nakliyat firması ile anlaştığınızda firmadan ekspertiz yapmasını kesinlikle istemelisiniz.

5 Firmayla anlaşmanız sırasında evinizde bulunan ufak eşyaları kimin paketleyeceği hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Eğer siz paketleyecekseniz bu konuyu son güne kalmadan yapmanız gereklidir.


Kayseri Şehirler Arası Taşımacılık


Kayseri şehirler arası taşımacılık işlemleri sırasında oluşabilecek bir takım sorunlar mevcuttur. Bu sorunların çözülmesi ve bu sürecin sekteye uğramadan başarıya ulaşması için firmanın üzerine düşen birçok sorumluluk vardır. Bu sorumlulukların en başında, firmanın envanterin de birçok nakliye aracına sahip olması gerekir ve araç bakımlarının periyodik olarak düzenli bir şekilde yapılması çok önemlidir. Sizlerde takdir edersiniz ki eski ve bakımsız araçlar ile şehirler arası nakliyat hizmeti sağlanması mümkün olmayacaktır. Ülkemizde binlerce nakliyat firması vardır. Ancak yukarıda belirtmiş olduğum konudan ötürü şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti yapabilen firma sayıcı onlarca denilecek kadar azdır. Her evden eve nakliyat firması şehirler arası taşımacılık hizmeti sunabilir gözüyle bakmak yanlış bir durumdur.


Kayseri Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti


Kayseri şehirler arası nakliyat hizmeti sunan bir firma olan Deha Nakliyat uzun yıllardır Kayseri evden eve nakliyat sektörü içerisinde görev almaktadır. 1997 tarihinde kurulmuş olmamız ve 2001 tarihinde şirketleşme yönünde girişimlerimiz sonucu 2001 tarihi henüz sona ermeden yılsonun da şirket unvanını alarak rekabet sistemi içerisinde sektörün ilerlemesi, gelişmesi ve müşterilerin daha kaliteli bir hizmet alması için var gücümüzle çalışmaktayız. Bünyemizde görev yapan personellerimizi özenle seçmekte, titizlikle yetiştirmekte ve gerek duyulduğu anda eğitimlere tabi tutmaktayız. Bu nedenle güler yüzlü personel, alanında uzman kadrolar ortaya çıkararak her daim müşteri memnuniyetine önem verdiğimizi kanıtlamış bulunmaktayız. Bir sektörün gelişmesi ve o sektör içerisinde görev alan firma veya şirketlerin büyümesindeki en büyük etken olan personel seçimi, yetiştirilmesi ve sorumluluk sahibi kişilerin görev yapması sonucu ortaya çıkmaktadır. Kayseri şehirler arası nakliyat sektörü içinde personel seçimi çok önemlidir. Bu konulara vakıf bir firma yetkilisi olarak çalışan personel konusunda hem çalışış biçimi hem de personellerimizin güzel ahlakı nedeniyle başarıyı yakalamış bulunmaktayız. Atalarımızın da dediği gibi işi iş, beyi bey yapan çalıştırdığı personellerdir.

Kayseri şehirler arası evden eve nakliyat firmaları denildiğinde ülkemizin her bölgesinde adımız duyulmuş yaptığımız işin en doğru şekilde hakkını verdiğimiz bilinmektedir. Müşterilerimize verdiğimiz değer, dolayısıyla onlar için değerli olan eşyalarına gözümüz gibi bakmakta ve aldığımız şekilde teslim etmek için eşya taşıma işlemi sırasında görev yapan personelimizden tutun ki ofislerimizde görev yapan çalışanlarımıza kadar hepsi büyük bir titizlik içerisinde çalışmaktadırlar. Başarıya ulaşmanın sonucunun bir birine uyumlu kadroların çalışmasından geçtiğini bilmekteyiz. Deha Nakliyat firması olarak; Kayseri başta olmak üzere 5 noktada bayiliklerimizi açmış bulunmaktayız. Beş diğer şehirde de görev yapmamız sayesinde ülkemizin her bölgesine kolaylıkla ve kusursuz bir şekilde şehirler arası nakliyat işlemi gerçekleştirmekteyiz. Geniş desek ağımız ve şirket bünyemizde bulundurduğumuz sayısız boy, boy araç filomuz ile ilden ile nakliyat hizmetini kolaylıkla ve kısa sürede yapmaktayız. Kayseri çıkışlı şehirler arası nakliyat araçlarımız Türkiye’nin en uç bölgelerine eşyalarınızı zamanında ve güvenli bir şekilde taşıyarak teslim etmektedir.


Şehirler Arası Nakliyat Konusunda Bilinmeyenler


Şehirler arası nakliyat hizmetinde firmalar iş alabilmek adına ucuz fiyatlar vermektedirler. Bu ucuz fiyatlar sonucu; eşya ambalajlanması için kullanılan malzemeden kırpma, personel sayısını eksiltme ve güzergah üzeri iş bularak aynı araçla iki ev eşyasını bir araçla taşıma yapmaktadırlar. Bu konular şehirler arası taşımacılık da en önemli konulardır. Bu konuların bu şekilde kötüye kullanılması sonucu sorunların ortaya çıkması kaçınılmaz olacaktır.

Nedir peki bu sorunlar?

1 Aynı araçla iki eşyanın taşınması sonucu müşterilerin eşyaları birbiri ile karışabilir.

2 Eşya yoğunluğu nedeniyle nakliye aracının kasası her iki eşyayı da almaz ve araç arkasına veya araç üzerine eşya bağlanmak suretiyle yapılacak taşıma sırasında eşyalarınız toz olabilir. Yağmurlu havada ıslanabilir. Hatta yolculuk sırasında düşerek yolda kazalara sebebiyet verebilir.

3 Şehirler arası nakliyat hizmeti sırasında iki eşyanın aynı araca sığdırılmaya çalışılması sonucu eşyalarınız kırılabilir, çizilebilir ve zarar görebilir.

4 Şehirler arası taşımacılık işlemi sağlanırken aynı personelin kullanılması çok önemlidir. Eski evinizde eşya sökümü yapan kişilerin aynı şekilde eşya montajı yapması en doğrusu olacaktır. Aksi takdirde farklı personel çalışması sonucu neyin nereden söküldüğünü bilmeyen çalışanın yapacağı montaj iç açıcı ve kullanışlı olmayacaktır.

5 Eşya taşıma sırasında çizilmelerin yaşanmaması için paketleme önelidir. İyi bir şekilde eşya paketlenmesi yapıldığı takdirde eşyalarınızda en ufak bir çizik dahi meydana gelmez. Bu nedenle paketlenme malzemesinden kısıtlama yapılmaması gerekir.


Firmamızda Şehirler Arası Nakliyat Hizmetinin İşleyişi


Firmamızı arayarak şehirler arası nakliyat talebinde bulunan müşterilere öncelikle ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Müşterilerin uygun oldukları bir tarihte ve onların belirleyeceği saatte ekspertiz personelimiz keşif yapmak ve eşyayı yerinde görmek için belirtilen zaman aralığında adreste olacaktır. Eşya miktarının belirlenmesi, dairenin bina kat sayısının tespit edilmesi, paketlenme malzemesi tercihi, binanın asansörlü nakliyat sistemine uygunluğu, hangi boy aracın kullanılacağı ve taşınma tarihinin belirlenmesi için sizlere ücretsiz hizmet sunmaktayız. Ekspertiz arkadaşımızın bu konuları belirlemesi ile birlikte sizlere bilgilendirme sunacaktır. Onay vermeniz ile birlikte firma sözleşmemizi karşılıklı olarak imzalamanız gerekir. Şehirler arası taşınma tarihinizden bir gün önce ofis çalışanımız tarafından teyit etmek amaçlı aranmaktasınız. Ve taşınma tarihinizde belirtmiş olduğunuz saatten 15 dakika önce aracımız ve görev yapacak personelimiz adresinizde olarak sizlere geldikleri bilgisini verirler. Sizin uygun olmanız ve onayınız ile birlikte evinizde çalışma başlar. Evinizde bulunan eşyalarınız sırası üzerine sökülmekte ve paketlenmesi yapılmaktadır.

Nedir peki bu sıralama?

1 Kolay çalışılması için dairenizin koridor kısmında bulunan eşyaların öncelikle toplanması gerekir. Öncelik verilen bu işlem ile ilk önce araca yüklenen eşya yeni evinizde en son taşınır ve böylece karışıklık oluşmaz.

2 Daha sonra evinizin salon kısmı ve oturma odası kısmında bulunan eşyalarınız paketlenir ve araca taşınır.

3 Salon ve oturma odasında bulunan eşyaların toplanması bittikten sonra paketleme işlemi yapan personel mutfak ve genç odasında bulunan eşyalarınızın toplanmasını yapar.

4 En son olarak yatak odasında bulunan eşyalarınızın sökümü ve paketlenmesi yapılır. Yükleme yapılması sırasında kurulacak mobilya aksamının en son yüklenmesi gerekir. En son yüklenen bu mobilyalar yeni evinize ilk çıkacak eşyalardır. Ve biran önce kurulumu yapılır. Kurulumun ilk önce yapılması işin hızlı ve eşyaların düzen içerisinde evinize yerleştirmesini sağlar.

İşin bu şekilde işlenmesinde ki en önemli konu yeni evinize eşyaların taşınması sırasında düzenli bir şekilde yerleştirilmesi amaçlanmaktadır. Bu şekilde gerçekleşmeyen eşya taşıma işlemi sırasında bir karışıklık ortaya çıkacaktır. Evinizde bulunan eşyalarınızın tamamının paketlenmesi ve aracımıza yüklenmesi ile birlikte çalışanlarımız onayınızı alarak diğer şehirdeki yeni adresinize gitmek için yola çıkacaklardır. Belirtilen zaman diliminde tam zamanlı olarak yeni adresinizde olarak eşyalarınızın taşınması sağlanacaktır. Şehirler arası nakliyat işleminizin kusursuz şekilde gerçekleşmesi ve sizlerin memnun kalması için mobilya montajı en önemli konular arasındadır. Bir yandan eşyalarınız taşınırken bir yandan da mobilyacı personelimiz sizlerin belirttiği yerde eşyalarınızın montaj işlemini yapacaklardır. Montaj işleminin tamamlanması ile birlikte sizlerden kontrol etmeniz istenecektir. Kurulum işi biten çalışanımız evinizdeki eşyalarınızın yerli yerince konulması ve dizayn işlemini sizlerin direktifinde yaparak şehirlerarası taşımacılık sürecinizin tamamlanmasını sağlarlar. Evinizde yapılmasını istediğiniz bir işlem kalıp kalmadığı sorusunu sizlere yönelterek gerekli eksiklik olup olmadığını kontrol etmeniz istenir. Müşterilerimizin herhangi bir eksik kalmadığı veya yapılması gereken bir işin olmadığını belirtmesi üzerine firma memnuniyet formunu doldurmanız istenir. Memnuniyet formunda sizlere yönelttiğimiz sorular içerisinde ekipten memnun olup olmadığınız, önerilerinizin ve tavsiyelerinizin olup olmadığı hakkında bilgiler istenir. Bunu yapmamızdaki amaç kendimizi geliştirmek ve daha kaliteli hizmet sunabilmemiz içindir.

Şehirler arası taşımacılık da müşterilerin en çok merak ettiği ve bilgi sahibi olmaya çalıştığı bir konu vardır. Kayseri şehirler arası nakliyat fiyat listesi nedir gibi. Bu hizmette fiyat belirlenirken göz önünde tutulan belli başlı konular mevcuttur. Bulunduğunuz şehirden taşınmak istediğiniz şehir arasındaki mesafe bu işin en önemli konusudur. Fiyat belirlenmesindeki diğer konular ise, eşya miktarınız, daire kat sayınız ve sağlanacak hizmet şartları ile belirlenir. Yani anlayacağını şehirler arası nakliye fiyat listesi diye bir şey net olarak belirlenemez ve uygulanması doğru bir seçenek değildir. Ancak çoğu yerde görür veya okursunuz şu şehirden şu şehre şu kadar fiyat, bu şehirden bu şehre bu kadar fiyat diye. Sizlerden ricamız bu gibi aldatmaca durumlara inanmamanız. Şehirler arası ucuz nakliye sloganı ve bu tip uygulamalar ile hizmet sunan kişi veya kurumlardan alacağınız hizmet sonucu daha fazla paralar ödeyebilir ve mağdur edilebilirsiniz. Her sektörde olduğu gibi şehirler arası nakliyat gerçekleştirilirken firmalarında belli gider ve ödemeleri vardır. Rekabet sistemi içerisinde bulunan bu sektörde emin olabilirsiniz ki hakkından fazlasını hiç kimse sizlerden talep etmez. Bu nedenle şehirler arası nakliye fiyat listesi kandırmacasına itibar etmeyiniz.


Kayseri Şehirler Arası Nakliyat Ambarı


Hemen, hemen her şehirde şehirler arası taşımacılık hizmetinin sağlanması için şehirler arası nakliyat ambarları mevcuttur. Kayseri bölgesinde de bulunan şehirler arası nakliye ambarı sayesinde her yıl binlerce kişi parça eşyalarını ve hafif yüklerini şehirler arası ambarlar sayesinde hem daha kolay hem de daha uygun fiyata taşıtıyorlar. Ambar tarzı bu şekildeki iş yerlerinde her gün binerce kişinin yükünün taşınması için burada bulunan firmaların tabelalarında ve web sitelerinde şehirler arası nakliyat ilanları bulunmaktadır. Bu tabelalarda yer alan şehirler arası nakliyat ilanları içerisinde kendine uygun yükü seçen piyasa nakliyecileri bu yüklerin taşınmasını sağlamaktadırlar. Kayseri ambarı olarak bilinen bu yer sayesinde yüzlerce kişi geçimini sürdürmekte ve ailelerini geçindirmektedirler. Kayseri nakliyat ambarı ile tüm şehir ambarları arasındaki bağlantılar hizmetin sağlanması için kolaylıklar sağlamaktadır. Kayseri şehirler arası nakliyat hizmeti sağlayan birçok firmanın da Kayseri nakliye ambarında ofisleri mevcuttur. Deha Nakliyat firması olarak Kayseri bölgesinin faklı yerleşim alanlarında 3 tane hizmet sunan ofisimiz mevcuttur. Bunlardan biriside Kayseri yük ambarı içerisinde yer almaktadır. Şehirler arası nakliyathizmetinde süreklilik her zaman şarttır. Bu nedenle her şehirde bulunan şehirler arası nakliyat ambarı ile organizeli bir şekilde çalışmak gerekir. Şehirler arası nakliyat ambarlarındaki esnafların şehirler arası nakliye ilanlarını takip etmek gereklidir.

Kayseri merkezli kurulan ve kısa sürede şirket olarak 5 şehirde ofislerini açan firmamızı Kayseri şehirler arası nakliyat talebinizi güvenli bir şekilde yerine getirmesi için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Siz ve kıymetli eşyalarınız bizim için değerlisiniz. Kayseri şehirler arası nakliyat işleminiz sırasında eşyalarınızı özenle paketlemekte ve güvenle taşımaktayız. Bizleri çekinmeden iletişim numaramızdan arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.


Kayseri Şehirler Arası Nakliyat Yetki Belgesi


Kayseri şehirler arası nakliyat hizmetini sağlayabilmek için firmalardan istenilen K1 ve K3 yetki belgesine sahip olmasıdır. Ulaştırma bakanlığı tarafından belli kriterler göz önüne alınarak verilen bu belge sayesinde firmalar şehirler arası nakliyat hizmeti sunabilir. Firmamız hem K1 yetki belgesine hem de K3 yetki belgesine sahiptir. Uzun yol şoförlerinden talep edilen tüm belge ve raporlar konusuna firma olarak önem göstermekteyiz. Bu nedenle şehirler arası nakliyat şoförlerimizin bu konudaki aşamalarını yakından takip etmekteyiz. Şoförlerimizi seçerken Src ve Psikoteknik belgelerinin olup olmadığına dikkat etmekteyiz.

Çalışma Fotoğraflarımız

Kayseri şehirler arası nakliyatKayseri şehirler arası nakliyatKayseri şehirler arası taşımacılıkKayseri şehirler arası taşımacılık