Hatay evden eve nakliyat ve taşımacılık

 • https://www.facebook.com/Hatay-Evden-Eve-Nakliyat-862079043949127/
 • https://twitter.com/deha_nakliyat

Ankara Dekorasyon ve Tadilat Firması


Ankara Dekorasyon


Ankara dekorasyon
işi yapan bir firma arayışında olan tüm müşterilerimizi firmamızın eşsiz hizmetlerinden yararlandırma amacındayız. Firmamız kaliteli malzeme, uygun fiyat garantisi, deneyimli ustalar ile evlerinizde istenmeyen görüntülere son vermektedir. Evinizin badanasından sıkıldınız mı, kapı boyalarınız yıprandı ve dökülüyor mu? Son teknoloji kartonpiyer dekorasyonu ile evinizde yeni bir hava mı yaratmak istiyorsunuz? Tüm bu soruların cevaplarını firmamızda bulmanız mümkündür.


Ankara dekorasyon firmaları arasında yılların tecrübesi ile hizmet sunan bir firma olmamız dolayısı ile Ankara ve civar ilçelerine hizmet götürmekteyiz. Eski sistem boya badanayı bir kenara bırakıp, yeni tip malzeme ve boyalarla evlerinizde kökten bir değişim gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz tüm evinizi aynı renk, dilerseniz de kullanım alanına göre seçtiğiniz farklı renklerle boyuyoruz. Konusunda uzman olan ekibimiz ev dekorasyon işi yaparken eşyalarınıza bir damla dahi boya kalıntısı bırakmadan tüm evinizde eşyalarınızı yerinde oynatmadan hizmet vermektedir. Ankara dekorasyon firması olarak dekorasyon sektöründe aranan bir firma olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.


Ankara dekorasyon personellerimiz ile yerinde ücretsiz bilirkişi ile tespit gerçekleştirmekteyiz. Sizlere afakî fiyatlar değil, gerçek fiyatlar vererek olası fiyat farklılıklarının yaşanmaması adına işlem yapılacak alanların metrekare ölçüsü, kullanılacak malzeme çeşidi, işçilik ücretlerimizi en başından sizlerle konuşmaktayız. Firmamızdan hizmet talebinde bulunduğunuzda yanıltıcı hiçbir bilgi vermeden dürüstlük ilkemize uygun bir biçimde sizleri bilgilendirmekteyiz. Ev dekorasyonu Ankara’da bulunan daireleriniz, villalarınız, müstakil evleriniz ve rezidans daireleriniz için tarzınıza uygun bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Yüksek fiyat yerine, sektörün standart fiyatları ile kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ankara Tadilat


Ankara tadilat firması
olarak evinizi yeni alırken yapılmış olan kalebodur ve fayanslarınızdan sıkılmış olduğunuzda kaliteli hizmetlerimiz ile bu derdinize derman olmaktayız. Fayanslarınızı dilediğiniz şekilde seçip, banyo dekorasyonu ve tadilatını, mutfak dekorasyonu ve tadilatını gerçekleştirmekteyiz. Hem görsel açıdan hem de kullanışlılık açısından evlerinizin yeni bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz.


Ankara tadilat işlerimiz içerisinde olan kartonpiyer hizmetimiz ile eski model ve yıpranmış olan belirli alanları hasar görmüş olan alanlarınızı ortadan kaldırıp sıfır bir halde yenilemekteyiz. Yeni ve modern görünümde kartonpiyerler ile evinizin salonunda dilerseniz spot lambalarla bezenmiş bir asma tavan ile farklı bir bakış açışı getirmekteyiz. Ankara tadilat hizmetlerimizden yararlanmak, firmamızı daha yakından tanımak istediğiniz her an web sitemizde bulunan hizmetlerimiz bölümünü inceleyebilir, işlem gerçekleştirdiğimiz alanların görsellerini inceleyebilirsiniz.


Ankara tadilat firmaları içerisinde doğru bir karar almak için dikkat etmeniz gereken hususlar ise şu şekildedir;

 • Öncelikli olarak kendinize bir bütçe belirlemelisiniz,
 • Bütçenize uygun kalitede malzemeleri seçmeniz halinde hem zevkinize uygun hem kaliteli hizmet alabilirsiniz,
 • İşinde uzman dekorasyon firmalarını gerek müşteri yorumları, gerekse sektördeki referansları aracılığı ile iyice araştırmalısınız,
 • Tadilat ve dekorasyon işlerinin öyle hemen bir iki gün içerisinde bitmeyeceğini bilerek sabırla işin sonunu bekleyebilecekseniz büyük bir değişime kalkışmalısınız.
 • Ödeyeceğiniz hizmet bedelleri ve ödeme koşulları konusunda işin en başında firmalar ile görüşmelisiniz.

Ankara tadilat ve dekorasyon firması olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden başlıcalarını ise şu şekilde sıralamamız mümkün olmaktadır;

 • Komple daire tadilat ve dekorasyonu
 • Kısmi olarak banyo tadilat ve dekorasyonu
 • Kısmi olarak mutfak tadilat ve dekorasyonu
 • Odalarınızda boya, badana, kartonpiyer, zemin kaplamaları, asma tavan gibi işlemler.
Tüm bu hizmetler gerçekleştirilirken Ankara tadilat ve dekorasyon firmamız siz kıymetli müşterilerimizin tercihleri ve bilgisi dışında herhangi bir hizmete başlamamaktadır. Sizleri de firmamızın avantajlı fiyatları ve pratik çözümlerinden yararlandırmak üzere firmamıza beklemekteyiz.